Kniha návštěv

Zde budeme zveřejňovat vaše dojmy, které mám pošlete emailem nebo prostřednictvím rychlého vzkazu.

6 komentářů u Kniha návštěv

 1. Vážená paní,
  vaše sbírka starého, avšak velmi pěkného smaltovaného nádobí se nám velmi líbila. Určitě za čas přijedeme znovu se podívat jaké kousky vám přibyly.

  • Jindra napsal:

   To mě moc těší. Doufám, že většina návštěvníků odchází spokojena.
   Právě v našem muzejíčku si často povšimnou nenápadné krásy smaltovaných předmětů, které nás obklopují. Až příště přijedete, určitě objevíte další smaltované přírůstky. Jindra Šmídová

 2. Ojedinělá sbírka!!! napsal:

  Dobrý den paní Šmídová,
  letos o prázdninách jsme se před deštěm schovali na vašem statku. Ačkoliv nepříznivé počasí provází celé letošní léto, tentokrát jsme byli opravdu rádi, že prší. Naprosto neuvěřitelná přehlídka smaltu!!! Ještě jednou děkujeme za možnost vidět tak krásné kousky a v neposlední řadě i za příjemné posezení v divadelní kavárně u šálku kávy a výborného domácího koláče! A ještě jsme u Vás nakoupili krásné dárky z dovolené! Těšíme se, že Vás zase někdy navštívíme a využijeme i ubytování!
  Zdraví! Birdovi

  • Jindra napsal:

   Děkuji za tak velkou chválu. Je fajn, když naši návštěvníci odejdou s příjemným pocitem, že stálo zato se tu zastavit. Jsem ráda, že se Vám tu líbilo. Divadelní kavárna je nejmladší z našich nápadů. Vznikla z bývalé kolny na zemědělské nářadí.
   Příjemně a v klidu se tam dá posedět. A v létě je tam chládek. Kromě divadelního a kavárenského prostoru je také určena k výstavám. Teď zrovna chystáme výstavu starých kalendářů.
   Budu ráda, když nás zase navštívíte. Máme několik čerstvých přírůstků do muzejíčka. Jindra Šmídová

 3. Eva Foglová napsal:

  Dobrý den paní Šmídová,
  chtěli jsem moc poděkovat za hezký čas strávený ve Vašem muzeu. Bylo to milé zpestření deštivého nedělní dopoledne. Máte opravdu krásné věci a je vidět, že Vás to baví… Včera večer při muzejní noci, když jsme procházeli Severočeské muzeum, úplně jsem zde viděli Vaši sbírku. Doufáme, že to klapne a přivezete nám ji ukázat do Liberce.
  Přejeme krásné nové přírůstky a moc Vás zdravíme.
  Eva a Mirek Foglovi, Liberec

  • Jindra napsal:

   Vzpomínám si a děkuji za tak milý vzkaz.
   Také se těším do libereckého muzea, pokud výstava smaltu vyjde.
   Když Vám to vyjde, přijeďte na jarmark, který letos U Kočky za komínem proběhne 18.srpna.
   Stojí za návštěvu. Určitě byste se tu potěšili.
   Jindra Šmídová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>